Ďalšie značky od

Cíťte sa ako doma so 
svetelným zdrojom LED

To pravé svetlo je kvalitné svetlo, ktoré vydrží dlhšie

Výhody žiaroviek LED

 

Okrem žiarovky nemusíte meniť nič. Objavte výhody prechodu na žiarovky LED a zoznámte sa s ponukou dostupných žiaroviek.

 

Pozrite si všetky žiarovky LED

https://youtube.com/devicesupport http://m.youtube.co

 
See the possibilities of LED lighting
 
 
 
 
 

Sužinokite, kaip LED apšvietimas gali pakeisti Jūsų namus

 

Jauskitės kaip namuose su „Philips” naujausiomis LED apšvietimo technologijomis. „Philips” LED apšvietimas užtikrina, kad pasijusite kaip namuose iškart, kai įjungsite jungiklį. LED lemputės skleidžia nuostabią, šiltai baltą šviesą ir itin ilgai veikia. LED lemputės praturtins namų aplinką ir tuojau pat leis pradėti žymiai taupyti elektros energiją.


„Philips” LED apšvietimas užtikrina, kad pasijusite kaip namuose iškart, kai įjungsite jungiklį. LED lemputės skleidžia nuostabią, šiltai baltą šviesą ir itin ilgai veikia. LED lemputės praturtins namų aplinką ir tuojau pat leis pradėti žymiai taupyti elektros energiją.


Peržiūrėkite visas LED lemputes

The Benefits of LEDs

Rovnaký vzhľad,
hospodárnejšie vnútro

Bodové osvetlenie LED nahrádza
halogénové osvetlenie

Pozrite sa, čo pre vás môže diódové osvetlenie urobiť


Cíťte sa ako doma s najnovšou technológiou LED od spoločnosti Philips. Svetelný zdroj LED od spoločnosti Philips zaistí, že hneď po zapnutí svetiel sa budete cítiť ako doma. Žiarovky LED kombinujú krásne teplé biele svetlo s výnimočne dlhou životnosťou. Žiarovky LED umožňujú okamžitú výraznú úsporu energie a zároveň zlepšujú domácu atmosféru.


Pozrite si všetky žiarovky LED

Zapnite žiarovku LED od spoločnosti Philips pri každej príležitosti

Prečo si vybrať žiarovku LED?


Žiarovky LED vytvárajú svetlo dokonalej kvality pre každú príležitosť. Od romantického svetla pre príjemný večer až po jasné svetlo na osvetlenie špeciálnych objektov. Žiarovky LED ponúkajú všetko, čo hľadáte. Žiarovky LED sa ideálne hodia do spálne, kuchyne alebo obývacej izby. Svetlo zo žiarovky LED nebliká a má vysoký index podania farieb, ktorý zaručuje, že objekty vidíme v ich skutočných, prirodzených farbách.


Žiarovky LED pre špeciálne príležitosti

Dizajn žiaroviek LED od spoločnosti Philips

 

Elegantný dizajn umožňuje zvýšenú životnosť v porovnaní s menej účinnými žiarovkami. Ideálne sa hodia do dekoratívnych svietidiel, stolových lámp a vstavaného osvetlenia. Žiarovky LED poskytujú okamžité teplé biele svetlo. Pomáha to vytvoriť svetlo ideálnej kvality, čo vedie k príjemnej, lákavej a domáckej atmosfére. K dispozícii je široká škála tvarov a veľkostí, takže určite nájdete tú správnu žiarivku podľa svojich potrieb.


Objavte našu kompletnú ponuku žiaroviek LED

Stmievateľné žiarovky LED

 

Pri použití stmievateľných žiaroviek LED je tiež zabezpečená požadovaná úroveň osvetlenia.


Potrebujem stmievateľnú žiarovku LED

Obľúbené produkty

Pozrite si naše obľúbené produkty a vyberte si tú správnu žiarovku
Najčastejšie otázky


Najčastejšie otázky

 

Potrebujete ďalšie informácie o žiarovkách LED? Pozrite si päť najčastejších otázok.

 

1. Ako môžem stabilizovať svetelný výkon?

 

Veľa nových stmievačov je vybavených manuálne nastaviteľnou skrutkou na reguláciu správnej úrovne záťaže. Ak nie je v správnej polohe, môže dôjsť k nežiaducim efektom, ako sú napríklad bzučanie a blikanie. Nastavte polohu skrutky tak, aby ste dosiahli stabilný svetelný výkon. Ak potrebujete dodatočnú podporu, kontaktujte stredisko starostlivosti o zákazníkov spoločnosti Philips.

2. Ktorý typ stmievača môžem použiť pre moju žiarovku alebo bodový svetelný zdroj LED?

 

Spoločnosť Philips ponúka na výber stmievateľné žiarovky a bodové svetelné zdroje a otestovala kompatibilitu reprezentatívneho počtu európskych stmievačov.

Pozrite si zoznam kompatibility stmievačov so žiarovkami a bodovými svetelnými zdrojmi, aby ste zistili, ktoré stmievače spoločnosť Philips odporúča.

 

Pozrite si zoznam kompatibility stmievačov so žiarovkami a bodovými svetelnými zdrojmi LED od spoločnosti Philips (PDF)

 

3. Počas niektorých úsekov dňa vnímam odlišnú úroveň osvetlenia. Môže sa tým produkt poškodiť?

 

V pevných časoch počas dňa vysiela elektrárenská spoločnosť pulzy na prepnutie medzi denným a nočným nastavením. Aj vysávače môžu pri zapnutí vytvoriť v sieti rušenie. Tento efekt však nie je pre produkt škodlivý.
 

Ako môžem zabrániť rušeniu mojej zvukovej aparatúry?

Je možné, že rušenie vzniká vtedy, ak sú napájacie káble v blízkosti káblov reproduktorov. Dá sa tomu zabrániť zväčšením vzdialenosti medzi dvoma vstupnými káblami žiarovky a zvukovou aparatúrou.
 

4. Môžem skombinovať svetelné zdroje LED so žiarivkovými alebo inými indukčnými svetelnými zdrojmi na jednom stmievači?

 

Nie, pretože by došlo k nežiaducim efektom, ako je napríklad blikanie.
 

5. Ktorý typ stmievača môžem použiť pre môj svetelný zdroj LED?
gold-dimmer
Ak sa na balení nachádza zlatá ikona stmievača, produkt sa dá stmievať pomocou všetkých druhov stmievačov s fázovým riadením, ktoré sa predávajú v Európe. Pri stmievaní môže byť spodná hranica až na úrovni 0 – 2 % maximálneho počiatočného svetelného výkonu.
Ak sa na balení nachádza strieborná ikona stmievača, produkt je kompatibilný s vybranými stmievačmi s fázovým riadením (typ so zostupnou hranou impulzu).

Spoločnosť Philips otestovala kompatibilitu reprezentatívneho počtu európskych stmievačov s jej svietidlami. Stmievače sú uvedené v zozname kompatibility stmievačov a sú zoradené podľa ich výkonu.
 

Pozrite si zoznam kompatibility stmievačov so svetelnými zdrojmi LED od spoločnosti Philips (PDF)

 

Pri všetkých týchto stmievačoch je zaručený optimálny výkon, ak sú pripojené k maximálne trom svetelným zdrojom LED od spoločnosti Philips so striebornou ikonou stmievača alebo k maximálne šiestim svetelným zdrojom LED od spoločnosti Philips so zlatou ikonou stmievača.

Informácie, ktoré potrebujete vedieť


Informácie, ktoré potrebujete vedieť

 

Vybrať si žiarovky LED? Vysvetlíme prečo

 

Úspora peňazí pomocou žiaroviek LED

 

• Pri každej vymenenej žiarovke ušetrí žiarovka LED ročne viac ako 10 €*


• Pomocou žiaroviek LED od spoločnosti Philips ročne ušetríte až 400 €*
 

Svetelné zdroje LED vydržia dlhšie

 

• Svetelné zdroje LED vydržia dlhšie, vďaka čomu sa vyhnete starostiam s častými výmenami žiaroviek. Výrazne sa tým znižuje odpad, ale zároveň sa vďaka dlhodobej úspore energie šetria peniaze.
 

Diódové osvetlenie je vysoko energeticky účinné

 

• Diódové osvetlenie je v porovnaní s tradičnými svetlami vysoko energeticky účinné, pretože na rovnaký svetelný výkon spotrebuje menej energie. Vedeli ste, že životnosť žiarovky LED je až desaťkrát dlhšia?
 

Svetelný zdroj LED ušetrí až 90 % energie

 

• Svetelný zdroj LED ušetrí až 90 % energie v porovnaní s tradičnou žiarovkou s rovnakým svetelným výkonom.


• Žiarovky LED sú energeticky najúčinnejšie žiarovky vďaka dvom skutočnostiam: veľmi nízka spotreba energie a veľmi dlhá životnosť. To je dobrá správa – nielen pre naše životné prostredie, ale aj pre vás. Dlhá životnosť
 

Žiarovka LED vydrží 20- až 25-krát dlhšie

 

• Žiarovka LED so životnosťou 25 000 hodín vydrží 20- až 25-krát dlhšie.


• Žiarovky LED, napríklad bodové svetelné zdroje s päticou GU10, vydržia až 20-krát dlhšie ako tradičné žiarovky*