Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy
  LED-Lighting-for-the-home

  Osvetlenie LED pre domácnosť

   

  Vdýchnite jas a teplo prirodzeného slnečného svetla do vašej domácnosti a zažite LED osvetlenie od spoločnosti Philips. Svet inovácií v oblasti LED osvetlenia pre výrobky, rady, nápady a riadenie máte na dosah ruky. Osvetlenie interiérového priestoru na vytvorenie atmosféry alebo dobre umiestnené bodové svetlo interiéru vašej domácnosti prinesú teplé prirodzené svetlo. Dobre umiestnené vonkajšie osvetlenie dodá dizajnu vašej záhrady nový rozmer. Využite silu kontrastu a vyskúšajte, ako môže osvetlenie pridať silný umelecký prvok do vnútorných a vonkajších priestorov. Výkonné, teplé a energeticky úsporné LED výrobky Philips prinášajú revolúciu v oblasti súčasného osvetlenia domácností.

  Professional-Lighting

  Svetelná technika

   

  Vytvarujte svoj svet pomocou svetla. Technológia LED vám uľahčí prácu, budete sa cítiť lepšie a pre svojich zákazníkov urobíte viac. Vytvorte si útulné a produktívne pracovné prostredie s flexibilným osvetlením LED. Zvýraznite kvalitu maloobchodného podnikania s jasne bielymi bodovými LED svetidlami. Inšpirujte ľudí už z diaľky osvetlením, ktoré vytvoria plošné LED svietidlá umiestnené vo vonkajších priestoroch. Možnosti sú nekonečné.

  Náš záväzok zlepšiť životy ľudí pomocou osvetlenia nám pomáha vytvárať riešenia, ktoré šetria energiu, zlepšujú pocit pohody a menia vaše vízie na realitu. Radi sa podelíme o naše odborné skúsenosti, stačí len, aby ste preskúmali našu stránku a zistili viac o tom, ako môže osvetlenie LED zlepšiť váš svet.

  Objavte diódy Lumileds

  Ostré cielené svetlo. Dlhá životnosť. Sýte farby, ktoré dodávajú nový rozmer vašim projektom v oblasti osvetlenia. Výhody, ktoré vám poskytujú naše špičkové svetlá LED, vám dávajú nespočetné množstvo príležitostí na zlepšenie výrobkov a potešenie vašich zákazníkov. Diódy Lumileds šetria dokonca aj vašu peňaženku, pretože naše efektívne navrhnuté jednotky pomáhajú obmedziť komplexnosť vašich projektov znížením nákladov na prevádzku. Spolupracujeme s klientmi OEM z celého sveta na vývoji svetiel LED, ktoré sú vhodné na použitie v tých najnáročnejších aplikáciách. Na našej stránke všetko potrebné o osvetlení LED vďaka množstvu odborných skúseností, ktoré máme na dosah ruky.