Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Základom je kontrast

  Optika Fashion Proof Optics

  Vysoká intenzita svetla a optimalizovaný kontrast


  Základom na upútanie pozornosti v obchode s módnym oblečením je vytvorenie správneho množstva svetla a dosiahnutie kontrastu v rámci predajne. Na dosiahnutie maximálnej intenzity lúča bola vyvinutá optická technológia Fashion Proof Optics (FPO). Pri použití šošovky Fashion Proof Optic (FPO) sa intenzita lúča dramaticky zvýši o 30 % tým, že sa zachytí všetko svetlo z projektora. Keďže neexistuje žiadne nežiaduco rozptýlené svetlo, dosiahne sa viac než dvojnásobný kontrast.

  Nechajte vašu kolekciu vyniknúť a zároveň vytvorte živší zážitok.

  Vysoká intenzita svetla a optimalizovaný kontrast

  Optika Fashion Proof Optics (FPO) zaostruje svetlo a vytvára rovnomerný svetelný efekt

  Reflektorová optika má vždy stredový svetelný lúč s kruhovou žiarou (rozptýlené svetlo)

  Rôzne možnosti svetelných lúčov


  Podľa svojich špecifických potrieb môžete vytvárať rôzne uhly vyžarovania – od úzkeho po široký, vrátane rôznych možností reflektorov alebo šošoviek s využitím našej architektúry Fashion Proof Optic (FPO). Z nášho výskumu vyplýva, že sa uprednostňujú lúče s plynulým poklesom intenzity bez efektu svetelnej žiary. Preto sme vyvinuli riešenie so šošovkami Fashion Proof Optic (FPO), ktoré ponúkajú vysokú intenzitu lúča s plynulým poklesom jeho intenzity v súlade s vašimi preferenciami.
  Podanie farieb

  Vytvorte pôsobivý zážitok s najlepšou kvalitou svetla

  Vieme, že emócie zohrávajú kľúčovú úlohu pri rozhodovaní nakupujúcich a že správnu emóciu možno dosiahnuť správnym zážitkom. Kvalita svetla je tým kľúčovým rozlišujúcim faktorom na to, aby vaša predajňa poskytovala zážitok zodpovedajúci vašej značke.

   

  Kvalita svetla neznamená len parametre a charakteristiky svetla – je to spôsob, akým rôzne spôsoby osvetlenia ovplyvňujú zážitok nakupujúceho a formujú vzhľad a dojem z priestoru a tovaru.

   

  Podstata skvelého osvetlenia spočíva vo vytvorení zážitku. Dá sa vnímať, nie vidieť.

  Ako prilákať viac ľudí do obchodu s módnym oblečením? Kvalita svetla

  Prehľad prínosov kvality svetla 

  Prehľad prínosov kvality svetla
  Šetrite energiu

  Dosiahnite odlíšenie vnímania značky

  Vytvorte atmosféru, ktorá zjednocuje identitu značky, účel predajne a identitu nakupujúceho. Optika Philips Fashion Proof Optics (FPO) vytvára intenzitu a kontrast, pomocou ktorých podčiarknete vzhľad svojej kolekcie odevov, atmosféru a identitu predajne.

  Šetrite energiu

  Vaša kolekcia v žiari reflektorov

  Vďaka optike Philips Fashion Proof Optics (FPO) vaša kolekcia skutočne vynikne. S touto jedinečnou optikou s miniaturizovanými reflektormi a vynikajúcou reguláciou na zamedzenie oslnenia sa dosiahne o 30 % vyššia intenzita a dvojnásobný kontrast, vďaka čomu vaša kolekcia skutočne vynikne.

  Šetrite energiu

  Vaša kolekcia v krajších farbách

  Vieme, že niekedy uveríme, až keď niečo vidíme na vlastné oči. Odtiene svetla LED značky Philips predstavia vašu kolekciu v živých farbách. Zvýraznia sa tak prirodzené textúry a farby budú verné a plné života. Urobte dojem na nakupujúcich s podmanivým zážitkom vytvorenou na základe kvality svetla.

  Šetrite energiu

  Vyššia miera zaujatia okoloidúcich a viac návštevníkov

  Pomocou mimoriadne úzkeho vyžarovania a vysokej intenzity môžete vytvoriť pôsobivé a atraktívne prezentácie vo výkladoch. Aj počas slnečných dní bude vaša predajňa vyzerať príťažlivo a lákať návštevníkov, aby do nej vstúpili.

   

  Keď zažiarite naplno, budete tým, kým naozaj ste."


  Roy T. Bennett

  Vysvetlenie optiky Fashion Proof Optics v našom rade TrueFashion

  Video o rade TrueFashion

  Prípadové štúdie

  Chcete sa dozvedieť viac?

   

  S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.