Dynamický výklad PerfectScene

Osvetlenie predajných výkladov, ktoré určite zaujme kupujúcich

Vytvárajte príťažlivé dynamické výklady

Váš výklad predstavuje príležitosť rýchlo zaujať okoloidúcich zákazníkov. Získajte možnosť, ako ich zastaviť, aby sa pozreli na vašu ponuku, pomocou dynamických výkladov s PerfectScene. Ukázalo sa, že meniace sa svetelné scény priťahujú pozornosť ľudí a zvyšujú počet nakupujúcich, ktorý vstúpia do predajne.
 
Výskum ukazuje, že zákazníci zareagujú na zmenu osvetlenia výkladov,pričom o 11 % viac z nich sa zastaví a až o 19 % viac z nich vstúpi do obchodu.*. Dynamické osvetlenie výkladov PerfectScene vám umožní optimalizovať svoju predajňu pomocou stmievateľných svetiel výkladov navrhnutých tak, aby upútali pozornosť zákazníkov. Vďaka centralizovanému ovládaniu všetkých vašich výkladov a výstavných plôch nebolo vytvorenie dokonalého zážitku z predajne nikdy také jednoduché.

*Prieskum vykonaný spoločnosťami EIT Digital, Politecnico di Milano a Philips v spoločnosti Eral55

Dynamické osvetlenie výkladov PerfectScene od spoločnosti Philips lighting: osvetlenie predajných výkladov, ktoré spôsobí, aby sa zákazníci zastavili

Stručný prehľad výhod dynamického osvetlenia výkladov PerfectScene

Výraznejšie zaujmite okoloidúcich atraktivitou svojho obchodu

Podporte predaj zmenou motívu osvetlenia, ktorý priláka pozornosť zákazníkov a privedie vám ich viac do obchodu.

Upútajte pozornosť pomocou svetelných efektov

Zvýraznite hlavné produkty, aby si ich zákazníci okamžite všimli – a vytvorte aj rôzne efekty kombináciou svietidiel z našej série stmievateľných akcentačných svietidiel.

Zaujmite kupujúcich novými vitrínami

Ovládajte osvetlenie niekoľkých predajných výkladov a osvetlenie vitrín jednoducho pomocou jedného ovládacieho systému – dokonca môžete rýchlo vytvárať motívy osvetlenia v mobilnej aplikácii.

Čo umožňuje dynamické osvetlenie predajných výkladov PerfectScene

Dynamický predajný výklad PerfectScene vám umožní využívať silu svetla na vytvorenie lákavých predajných výkladov a pôsobivých prezentácií v obchode.

Ako funguje systém PerfectScene

Systém PerfectScene spája popredné lištové a vstavané svietidlá so škálovateľným riadiacim systémom. Výberom špecifických komponentov, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu priestoru a požiadavkám, môžete vytvoriť dynamický predajný výklad, ktorý okoloidúcich zaujme.

Riadiaci systém Dynalite

Vďaka ľahkému použitiu a intuitívnemu používateľskému rozhraniu vám táto bezdrôtová aplikácia umožňuje aktualizovať obsah vášho predajného výkladu v reálnom čase až pomocou 16 dynamických motívov.

TrueFashion

Tieto svietidlá sa vyznačujú veľmi úzkym vyžarovaním na presné zvýraznenie produktov vo vašom predajnom výklade a slúžia na prilákanie pozornosti k špecifickým produktom.

StyleID

Modulárne prevedenie, premenlivý svetelný lúč a možnosť stmievania – svietidlá StyliD vám prinášajú maximálnu flexibilitu na prispôsobenie sa meniacim sa potrebám vášho predajného výkladu.

Kontakt

Obráťte sa na naše miestne kontaktné centrum
s otázkami a požiadavkami.

Súbory na stiahnutie

Oboznámte sa s ďalšími systémami osvetlenia pre váš obchod

Skúšobná kabínka PerfectScene

Pomôžte zákazníkom urobiť správne rozhodnutie osvetlením kabínky, ktoré si budú môcť nastaviť tak, aby videli, ako bude oblečenie vyzerať v prostredí mimo skúšobnej kabíny.

Viac o osvetlení pre...