Ďalšie značky od

Uznanie miest,

ktoré zlepšujú život
pomocou svetla

Program City.People.Light

Program City.People.Light je otvorený program, ktorý vyvíja, predstavuje a premieňa úlohu mestského osvetlenia budúcnosti s pomocou odborníkov na osvetlenie, čím zlepšuje život ľudí na celom svete.

 

Všetko sa začalo v roku 1996 ako výskumný projekt, ktorý odhalil obrovský potenciál využitia svetla v mestských prostrediach. Výsledky inšpirovali mnoho profesionálov z oblasti osvetlenia k tomu, aby vyvinuli nové vzrušujúce koncepty osvetlenia.

 

Mnohé z týchto konceptov dnes menia to, ako naše mestá vyzerajú a ako sa v nich cítime v noci. Tento program aj naďalej zapája odborníkov na osvetlenie z celého sveta a podporuje kreatívne projekty a skúmanie vzťahu medzi mestom, ľuďmi a svetlom.

 

Každý rok sa napríklad udeľuje ocenenie city.people.light ako výraz uznania projektov vonkajšieho osvetlenia, ktoré toho najviac urobili na zvýšenie spokojnosti obyvateľov.

City.People.Light


Tento program obsahuje rôzne prvky

Služby a nástroje pre mestské osvetlenie

 

Zahaľte svoje mesto do svetla. Dodávame všetky produkty a služby potrebné na vytváranie skvelých nápadov osvetlenia miest a architektúry a služieb potrebných na ich oživenie.

Pekne osvetlené námestie v Ženeve pomocou mestského osvetlenia Philips.

Prípadové štúdie

Kontaktujte nás

 

Ak máte akékoľvek obchodné otázky týkajúce sa našich systémov profesionálneho osvetlenia, použite tento formulár.

 

V prípade zložitých otázok použite náš podrobný formulár