You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Uznanie miest,

ktoré zlepšujú život
pomocou svetla

Program City.People.Light

Program City.People.Light je otvorený program, ktorý vyvíja, predstavuje a premieňa úlohu mestského osvetlenia budúcnosti s pomocou odborníkov na osvetlenie, čím zlepšuje život ľudí na celom svete.

 

Všetko sa začalo v roku 1996 ako výskumný projekt, ktorý odhalil obrovský potenciál využitia svetla v mestských prostrediach. Výsledky inšpirovali mnoho profesionálov z oblasti osvetlenia k tomu, aby vyvinuli nové vzrušujúce koncepty osvetlenia.

 

Mnohé z týchto konceptov dnes menia to, ako naše mestá vyzerajú a ako sa v nich cítime v noci. Tento program aj naďalej zapája odborníkov na osvetlenie z celého sveta a podporuje kreatívne projekty a skúmanie vzťahu medzi mestom, ľuďmi a svetlom.

 

Každý rok sa napríklad udeľuje ocenenie city.people.light ako výraz uznania projektov vonkajšieho osvetlenia, ktoré toho najviac urobili na zvýšenie spokojnosti obyvateľov.

City.People.Light


Tento program obsahuje rôzne prvky

Služby a nástroje pre mestské osvetlenie

 

Zahaľte svoje mesto do svetla. Dodávame všetky produkty a služby potrebné na vytváranie skvelých nápadov osvetlenia miest a architektúry a služieb potrebných na ich oživenie.

Pekne osvetlené námestie v Ženeve pomocou mestského osvetlenia Philips.

Prípadové štúdie

Kontaktujte nás

 

Ak máte akékoľvek obchodné otázky týkajúce sa našich systémov profesionálneho osvetlenia, použite tento formulár.

 

V prípade zložitých otázok použite náš podrobný formulár