Ďalšie značky od

Oblasť predaja PerfectScene

 

Podmanivé LED osvetlenie obchodných priestorov

Vytvorte úžasný zážitok z obchodu

Dnešní úspešní predajcovia vytvárajú obchody, ktoré podporujú náklonnosť k značke a jej uznanie. Navyše zvyšujú význam faktora prekvapenia a snažia sa o to, aby sa zákazníci do obchodu vracali. Oblasť predaja PerfectScene vám umožňuje využiť silu osvetlenia obchodu na dosiahnutie tohto všetkého a aj ďalších cieľov.

 

Naše pokročilé LED svietidlá a panely možno neobmedzene kombinovať a vytvárať tak jedinečné kompozície osvetlenia a vnímania značky. Môžete využívať aj špeciálne svetelné efekty na zvýraznenie nových kolekcií, usmernenie zákazníkov k novým produktom a na maximalizáciu predaja

Stručný prehľad výhod oblasti predaja PerfectScene

Oblasť predaja PerfectScene od spoločnosti Philips Lighting umožňuje vynikajúce osvetlenie módnych butikov a ďalších maloobchodných prostredí
Šetrite energiu

Vyrozprávajte príbeh svojej značky

Vytvorte svoje vlastné charakteristické osvetlenie kombináciou svietidiel, svetelných prvkov a svetelných odtieňov v súlade s dizajnom interiéru obchodu a značkou.

Šetrite energiu

Staňte sa obchodom, do ktorého sa ľudia vyberú

Oslovte zákazníkov osvetlením, ktoré ich nasmeruje pri nákupoch a pomôže predĺžiť čas, ktorý v obchode strávia.

Šetrite energiu

Okamžite osviežte svoj vzhľad

Zmeňte osvetlenie predajnej plochy tak, aby zodpovedalo ročnému obdobiu, sviatkom alebo vášmu sociálnemu zámeru, ako napr. ružové sfarbenie v deň boja proti rakovine prsníka.

Šetrite energiu

Podporte svojich zamestnancov, aby viac predávali

Zjednodušte predaj pomocou osvetlenia obchodu mimoriadnej kvality, ktoré osloví zákazníkov a zaistí čo najlepší vzhľad odevov.

Stavebné bloky systému

Prípadové štúdie

Kontakt

S otázkami sa obráťte na
naše miestne kontaktné stredisko. 

Oboznámte sa s ďalšími systémami osvetlenia pre váš obchod