Ďalšie značky od

GreenParking

 

Bezdrôtové LED osvetlenie parkovísk so snímačmi

Šetrite energiu a znížte náklady popri zvýšení bezpečnosti

Osvetlenie parkovísk môže byť drahé, najmä ak sa používa nepretržite. GreenParking je bezdrôtový LED systém osvetlenia parkovísk, ktorý sníma prítomnosť osôb a vozidiel a poskytuje osvetlenie podľa potreby, šetrí energiu a znižuje náklady až o 80%.

 

LED svetlá s detekciou pohybu, flexibilným stmievaním a dlhou životnosťou vyznačujúce sa minimálnou údržbou vám umožňujú vytvárať udržateľnejšie osvetlenie parkovísk a súčasne zvyšujú bezpečnosť a pohodlie návštevníkov.

 

Vďaka intuitívnym bezdrôtovým ovládacím prvkom sa toto riešenie typu „plug-and-play“ ľahko inštaluje a programuje na nových aj existujúcich parkoviskách.

Systém Pacific LED Green Parking

Prehľad výhod systému GreenParking

Osvetlenie parkovísk GreenParking od spoločnosti Philips Lighting ponúka rýchlu návratnosť investície, úsporu energie a nákladov.

Ušetrite až 80 % na prevádzkových nákladoch

Energeticky účinné LED svietidlá a technológia inteligentného riadenia znižujú spotrebu energie.

Obmedzte nepotrebné svietenie

Vďaka detekcii pohybu a zónovému stmievaniu sa osvetlenie parkoviska aktivuje podľa potreby

Zaistite bezpečnosť návštevníkov

Upravte zóny osvetlenia parkoviska tak, aby ste optimalizovali viditeľnosť, bezpečnosť a komfort.

Znížte náklady na údržbu

LED svietidlá vydržia dlhšie a menej často ich treba meniť.

Jednoduché inovácie

Jednoducho vylepšujte a pridávajte nové svietidlá a nakonfigurujte ich pomocou bezdrôtových ovládacích prvkov typu „plug-and-play“.

Pripravte svoje parkovisko na budúcnosť

Naším rozšíriteľným systémom svetiel pre parkoviská možno vybaviť existujúce aj nové zariadenia.

Čo systém GreenParking umožňuje

 

GreenParking je bezdrôtový systém LED osvetlenia od spoločnosti Philips Lighting, ktorý šetrí energiu vďaka detekcii pohybu a svetelným zónam 

Ako to funguje?


GreenParking je bezdrôtový systém osvetlenia, ktorý spája dlhú životnosť a energetickú efektívnosť LED technológie s ovládacími prvkami, snímačmi a možnosťami nastavenia zón s cieľom zvýšiť bezpečnosť a znížiť náklady.

Záleží len na vás

 

Systém GreenParking možno nainštalovať jedným z dvoch spôsobov: buď kombináciou LED svietidiel Pacific s dlhou životnosťou s bezdrôtovo ovládanými jednotkami detekcie pohybu, alebo pomocou LED svietidiel Pacific s integrovaným snímačom. Svietidlá sú vodovzdorné a zvládnu aj v náročné prostredie.

 

Ktorákoľvek z ponúkaných možností ponúka detekciu pohybu, automatické stmievanie a vynikajúcu kvalitu svetla bez zmeny farby. Externé snímače možno nainštalovať na stenu alebo na strop tak, ako to najlepšie vyhovuje rozvrhnutiu parkoviska, pričom integrované snímače eliminujú potrebu inštalácie ďalšieho technického vybavenia. 

 

Najnovšia generácia LED svietidiel Pacific predstavuje prvé úsporné svietidlom obehového hospodárstva v rade produktov optimalizovaných pre servisný model osvetlenia v rámci obehového hospodárstva. Svietidlá sú navrhnuté tak, aby efektívnejšie využívali prírodné a obnoviteľné zdroje, čím dochádza k uzavretiu slučky materiálov podľa princípov obehového hospodárstva. Vďaka modulárnej montáži a konštrukcii je údržba jednoduchá a možno vykonávať jednoduchú modernizáciu. Rovnako ponúka optimálny výkon v priebehu celej doby životnosti.

Osvetlenie parkovísk GreenParking od spoločnosti Philips Lighting ponúka rýchlu návratnosť investície, úsporu energie a nákladov.

Prípadové štúdie

Obráťte sa na nás

S otázkami sa obráťte na naše
miestne kontaktné stredisko

Súbory na prevzatie

Oboznámte sa s ďalšími systémami osvetlenia pre vašu budovu