Ďalšie značky od

BaseLogic

 

Rýchla modernizácia vášho systému osvetlenia tunelov

Zmodernizujte svoj tunel systémom BaseLogic

Existujúce tunely môžu byť bezpečnejšie a udržateľnejšie vďaka systému BaseLogic. Ide o LED systém osvetlenia tunela, ktorý uľahčuje modernizáciu osvetlenia tunelov a podchodov.

 

BaseLogic dynamicky upravuje osvetlenie tunela podľa reálnych svetelných podmienok a pomáha očiam vodičov, aby sa aklimatizovali, keď vchádzajú do tunela a vychádzajú z neho. Prevádzkovatelia tunelov získajú väčšiu kontrolu vďaka základnému monitorovaniu porúch, okamžitému upozornenie na poruchy a integrácii so systémom SCADA, ktorá umožňuje vzdialené monitorovanie.

 

BaseLogic sa rýchlo inštaluje a vyžaduje nízke kapitálové investície. Môže vám tiež pomôcť znížiť prevádzkové náklady vďaka trvalým úsporám energie a nákladov na údržbu.

BaseLogic sa rýchlo inštaluje a vyžaduje nízke kapitálové investície

Prehľad výhod systému BaseLogic 

Tunel Kvarnholms
Šetrite energiu

Jednoducho inovujte

Tento flexibilný a modulárny systém osvetlenia tunela vyhovuje väčšine existujúcich tunelov a vyžaduje obmedzené počiatočné investície.

Šetrite energiu

Minimalizujte uzávery tunelov

Svietidlá s jednoduchou inštaláciou nevyžadujú výmenu káblov, čo urýchľuje inštaláciu.

Šetrite energiu

Znížte náklady a emisie

Dlhodobo energeticky úsporné LED svietidlá znižujú náklady na údržbu a prevádzku.

Šetrite energiu

Zvýšte viditeľnosť a bezpečnosť

Inteligentné osvetlenie tunelov sníma reálne svetelné podmienky a dynamicky optimalizuje osvetlenie.

Šetrite energiu

Zvýšte bezpečnosť tunelov

Okamžité upozornenie na poruchy a manuálne ovládanie na zvýšenie intenzity osvetlenia na 100 % v núdzových situáciách. 

Šetrite energiu

Diaľkové ovládanie

Riaďte osvetlenie tunela na diaľku prostredníctvom integrácie systému BaseLogic do systému ovládania tunela SCADA. 

Čo umožňuje systém BaseLogic

BaseLogic je modulárny systém, ktorý vyhovuje všetkým tunelom a podchodom. Od samostatných krátkych podchodov naprogramovaných na denné a nočné harmonogramy osvetlenia až po viaczónové cestné tunely s fotometrickými snímačmi, ktoré upravujú vnútorné osvetlenie tunela, aby sa vyrovnalo s jasom vonkajšieho prostredia. Systém sa ľahko inštaluje pomocou existujúcich káblov na príkazy stmievania a automaticky sa nastavuje prostredníctvom vopred naprogramovaných funkcií systému. Zlepšuje sa tak pohodlie a bezpečnosť chodcov a vodičov.

Ako to funguje?

 

Systém BaseLogic od spoločnosti Philips Lighting  sa integruje do existujúceho systému riadenia SCADA a poskytuje vám tak šikovný systém ovládania tunela ideálny na riadenie a monitorovanie niekoľkých tunelov alebo viaczónového tunela. Rôzne tunely a podchody vyžadujú rôzne konfigurácie osvetlenia tunela. Vďaka systému BaseLogic získate flexibilný systém osvetlenia tunelov, ktorý možno upraviť na mieru špecifickým požiadavkám vášho projektu. Vyberte si konfiguráciu, ktorá zodpovedá potrebám vášho tunela.

Kliknutí zväčšiť

Prípadové štúdie

Obráťte sa na nás

S otázkami sa obráťte na naše
miestne kontaktné stredisko

Oboznámte sa s ďalšími systémami osvetlenia pre váš tunel