Ďalšie značky od

ArenaVision

 

LED osvetlenie štadiónov umocňuje neuveriteľné zážitky

Vytvorte vzrušujúce divácke zážitky pre arény a štadióny

Vdýchnite každej udalosti život vzrušujúcimi svetelnými šou, ktoré uchvátia fanúšikov na štadióne a divákov živého vysielania Neuveriteľné svetelné efekty podnietia vzrušenie a pomôžu športovým tímom a účinkujúcim lepšie nadviazať kontakt s divákmi.

 

V spoločnosti Philips Lighting pomáhame miestam konania podujatí vytvárať bezkonkurenčné divácke zážitky vďaka osvetleniu štadiónov. Vďaka nášmu systému ArenaVision môžete prispôsobiť osvetlenie akéhokoľvek športového alebo zábavného podujatia, čo vám umožňuje diverzifikovať tržby. LED osvetlenie pre štadióny spĺňa požiadavky na vysielanie a navyše môže pomôcť znížiť prevádzkové náklady a súčasne zlepšiť udržateľnosť.

Juventus predstavuje ArenaVision

Prehľad výhod systému ArenaVision

Kliknutí zväčšiť

Zlepšite zážitok fanúšikov

Vytvorte atraktívne svetelné efekty synchronizované so zvukom a hudbou, vďaka čomu budú všetky zápasy a šou divácky príťažlivejšie.

Diverzifikujte tržby

Získajte neuveriteľné osvetlenie pre prvotriedne zábavné podujatia a prilákajte nových partnerov vďaka stratégii multifunkčného využitiu miest konania podujatí.

Spĺňajte najnovšie normy v oblasti vysielania a normy športových federácií

LED osvetlenie bez blikania spĺňa požiadavky noriem vysielania vo vysokom rozlíšení s mimoriadne spomalenými zábermi

Vytvorte bezpečné miesto na konanie podujatí

Vysoko kvalitné osvetlenie zaisťuje bezpečnosť, pohodlie hráčov a fanúšikov, umožňuje im sústrediť sa na hru a súčasne zlepšuje presun divákov.

Znížte prevádzkové náklady

Zlepšite udržateľnosť a zjednodušte údržbu vďaka energeticky efektívnemu LED osvetleniu a riadeniu.

Čo umožňuje systém ArenaVision

ArenaVision je systém osvetlenia, ktorý ponúka plnú ovládateľnosť a vzdialené monitorovanie, pričom komunikuje aj so systémami riadenia budov. Vďaka sieti špeciálnych ovládacích prvkov a softvérovým aplikáciám ide o rozšíriteľné a flexibilné riešenie osvetlenia, ktoré vie vyhovieť špecifickým potrebám vášho štadióna. Maximálnu hodnotu možno získať výberom niektorého z týchto troch balíčkov: 

Ako to funguje?

ArenaVision: ovládajte osvetlenie štadiónov odkiaľkoľvek pomocou mobilného prístupu

Mobilný prístup

 

Pomocou mobilných zariadení môže váš tím ovládať systém ArenaVision prakticky odkiaľkoľvek. Môže rozsvecovať a zhasínať svetlá, stmievať ich a ľahko riadiť predvolené motívy osvetlenia. Navyše môže vykonávať monitorovanie a odstraňovať poruchy osvetlenia na diaľku. Prispôsobené rozhranie poskytuje tímu kompletnú kontrolu nad systémom.

ArenaVision: LED športové osvetlenie pripravené na vysielanie

Osvetlenie svetlometmi pripravené na vysielanie

Dosiahnite vždy dokonalé vysielanie vďaka vysoko kvalitnému osvetleniu hracej plochy bez blikania, ktoré spĺňa normy na vysielanie a normy športových federácií. LED svetlomety ArenaVision sú nasmerované tak, aby zaistili rovnomerné osvetlenie v horizontálnom aj vertikálnom smere prostredníctvom ôsmych rozličných optických prvkov a splnili požiadavky na osvetlenie štadióna.

Vysoká škálovateľnosť

LED svetlomety ArenaVision sa ovládajú pomocou skrinky napájača, ktorá umožňuje ich zapínanie a vypínanie, stmievanie a tepelné riadenie Špeciálna ethernetová sieť riadenia s protokolom Art-Net a sieťovými uzlami DMX prepája všetky súčasti systému v rámci značne rozšíriteľnej a flexibilnej architektúry osvetlenia.
ArenaVision: okamžité svetelné šou pre štadióny vďaka predvoleným motívom osvetlenia

Okamžité svetelné šou

Správcovia štadiónov a technici môžu okamžite aktivovať atraktívne LED svetelné šou pomocou predvolených motívov osvetlenia uložených v centrálnom ovládači nastavenia osvetlenia systému ArenaVision. Motívy osvetlenia môžu obsahovať svetlá, zvuk a video a pomôžu vášmu štadióne vytvoriť atmosféru a vzrušenie stlačením jedného tlačidla.

Vlastné svetelné šou

V prípade špeciálnych podujatí môžete externým produkčným tímom udeliť prístup k systému ArenaVision prostredníctvom konzoly pre externé podujatia. To im umožní synchronizovať osvetlenie štadióna ArenaVision pomocou vlastných profilov osvetlenia a špeciálnych efektov dodaných účinkujúcimi, tímami a sponzormi.

Prípadové štúdie

Kontakt

S otázkami sa obráťte na
naše miestne kontaktné stredisko. 

Súbory na prevzatie

Oboznámte sa s ďalšími systémami osvetlenia pre váš štadión