You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Svetlo – viac než len

osvetlenie

O spoločnosti Philips Lighting

Už viac ako 120 rokov je spoločnosť Philips na čele inovácie. Pomocou transformačnej sily svetla zvyšujeme pohodlie a produktivitu ľudí, pričom poskytujeme vysokokvalitné osvetlenie verejných priestorov, profesionálnych priestorov a domácností. Pomocou svetla pomáhame ľuďom, aby sa cítili šťastnejšie a bezpečnejšie – svetla, ktoré zabáva, inšpiruje a informuje, mestá robí príjemnejšími pre život a uspokojuje každodenné potreby ľudí. 

Nová digitálna revolúcia

Spoločnosť Philips pozdvihuje svetlo nad obyčajné osvetlenie pomocou inovácií v oblasti prepojeného osvetlenia pre domácnosti, predajne, kancelárie, mestá a ďalšie priestory.

 

Spoločnosť Philips bola priekopníkom vývoja vysokokvalitného, energeticky účinného osvetlenia LED. Osvetlenie teraz posúvame do plne digitálneho sveta, ktorý prepája ľudí, miesta a zariadenia. Predpokladáme, že v blízkej budúcnosti budú všetky naše svetelné zdroje, svietidlá a systémové zariadenia digitálne a budú podporovať sieťové pripojenie. Pomocou kombinácie patentovaných technológií a otvorených štandardov sa naše inovácie osvetlenia budú bez problémov prepájať, aby poskytovali výhody našim zákazníkom aj životnému prostrediu.

Posilnenie našich zákazníkov

Dosiahnite nové úrovne energetickej účinnosti prostredníctvom inteligentného ovládania osvetlenia. Naše systémy prepojeného osvetlenia používajú znalosti o osvetľovanom priestore na poskytovanie tej správnej úrovne osvetlenia na správnom mieste v správnom čase.

 

Vytvárajte úžasné nové svetelné zážitky, od premeny ikonickej pamätihodnosti pomocou dynamického plnofarebného svetla až po zablikanie domácich svetiel farbami vášho tímu, ktorý práve skóroval, a prispôsobenie osvetlenia nad kancelárskym stolom pomocou smartfónu.

 

Dosiahnite výnimočné obchodné výsledky. Napríklad zvýšte predaj a vernosť zákazníkov v supermarkete pomocou svietidiel, ktoré nakupujúcim doručujú prostredníctvom aplikácie pre smartfóny zľavy a ďalšie služby na základe polohy. Alebo optimalizujte spotrebu energie a rozpisy upratovania v kancelárskej budove s prepojenými svietidlami a snímačmi, ktoré zhromažďujú informácie o využívaní jednotlivých priestorov v priebehu času.

Prečo si vybrať spoločnosť Philips?
Svetlu rozumieme tak ako žiadna iná spoločnosť.

Poskytujeme skutočne zmysluplné osvetlenie vďaka kombinácii našich hlbokých vedomostí o potrebách ľudí a našich odborných znalostí v oblasti technológie osvetlenia, ľudského správania a biologických účinkov svetla. Sme presvedčení o tom, že každý by mal zažívať a ovládať to najlepšie možné svetlo v každom okamihu dňa alebo noci.

 

Sme jednou z mála spoločností na svete, ktoré ponúkajú riešenia v rámci celého hodnotového reťazca osvetlenia vrátane softvéru, ovládania, svietidiel, svetelných zdrojov a modulov. Spoločnosť Philips Lighting má ako globálny líder v oblasti osvetlenia dobrú pozíciu na využitie príležitostí na rast:

  • Vedúce pozície u globálnych zákazníkov a na globálnych trhoch
  • Špičkové schopnosti v oblastiach inovácií a dizajnu
  • Hlboké odborné znalosti o integrácii aplikácií a systémov
  • Neprekonateľná distribučná sila a značka

Inovácia a vy

Spoločnosť Philips sa usiluje o otvorenú inováciu. Aktívne sledujeme technologický vývoj, skúmame a využívame príležitosti na fúzie a akvizície, partnerstvá a ekosystémy a podporujeme štandardy a regulácie.

 

Pre spoločnosť Philips je podstatný náš prístup k inovácii zameraný na zákazníkov. Našich zákazníkov zapájame už od začiatku, pričom poháňame inovácie pomocou požiadaviek a názorov zákazníkov. Máme podrobné znalosti o správaní súvisiacom s osvetlením a aplikáciách osvetlenia a hlboké vedomosti o tom, ako optimalizovať svetlo pre našich zákazníkov v akejkoľvek situácii.

 

Naša značka začína vami. Každý systém, produkt a služba, ktorú spoločnosť Philips ponúka, je navrhnutá tak, aby mala pozitívny vplyv na životy ľudí a aby pre vaše podnikanie znamenala udržateľnú pridanú hodnotu. Poskytujeme inováciu, na ktorej vám záleží.