You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website
    • Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Philips Lighting:
Viac než len osvetlenie

O nás

Spoločnosť Philips prináša revolúciu v osvetlení už viac ako 125 rokov. Boli sme medzi prvými na svete, ktorí stáli pri rozvoji elektrického osvetlenia a LED osvetlenia. V súčasnosti sme priekopníkmi v oblasti inteligentných systémov osvetlenia. Snažíme sa čo najlepšie porozumieť tomu, ako osvetlenie pozitívne ovplyvňuje ľudí. Vďaka tomu môžeme ponúkať inovácie, ktoré našim zákazníkom prinášajú do podnikania novú hodnotu. Ponúkame široké možnosti osvetlenia, vďaka ktorým sa ľudia môžu cítiť bezpečne či pohodlne, sústrediť sa, nabiť energiou či zabaviť.

 

Spoločnosť Philips Lighting stojí v popredí neustáleho vývoja prepojených systémov a služieb osvetlenia. Pomocou internetu vecí meníme budovy, mestá i domácnosti. Naším cieľom je vyššia úspora energie a správa pracovných prostredí spôsobom šetrnejším k životnému prostrediu. Snažíme sa, aby boli mestá bezpečnejšie a prístupnejšie. Chceme pomôcť zvýšiť úroveň zdravia a kvality života. A aj domácnostiam ponúknuť možnosti, aké doposiaľ nemali.

 

Svetlo preto u nás znamená viac, než len osvetlenie. Našou snahou je urobiť svet lepším a zlepšiť životy ľudí.

 

Pozrite sa, ako spoločnosť Philips Lighting plní svoj záväzok prinášať viac než len osvetlenie

Revolúcia v osvetlení – už viac ako 125 rokov

Pre spotrebiteľov
 

Prepojené osvetlenie poskytuje viac možností ako len bežné osvetlenie. Keď je osvetlenie súčasťou internetu vecí, stáva sa inteligentným. Váš domov sa tak stáva bezpečnejším, pohodlnejším a lepšie prispôsobeným vašim každodenným činnostiam. Krásne chvíle, ktoré v ňom trávite, sa tak stanú ešte jedinečnejšími.
Prehrať video

Pre profesionálov
 

Súčasné systémy osvetlenia dokážu oveľa viac než len osvetľovať. Vďaka schopnosti prenášať všetky druhy informácií sa osvetľovacie systémy stali súčasťou internetu vecí. Infraštruktúra osvetlenia umožňuje prepojiť zariadenia, z ktorých sa tak stávajú užitočnejšie inteligentné zariadenia. Snažíme sa, aby boli mestá bezpečnejšie a prístupnejšie. Naším cieľom je vyššia úspora energie a správa budov spôsobom šetrnejším k životnému prostrediu. Návšteva obchodu môže byť inšpiratívnejšia. A keďže sa svetlo nachádza všade okolo nás, ponúka nám nekonečné možnosti zlepšenia našej práce i života.

Pre investorov
 

Vedenie našej spoločnosti, naše obchodné zásady a zásady udržateľnosti sú jasne definované tak, aby zabezpečili bezúhonnosť a transparentnosť v rámci našich aktivít aj voči našim akcionárom.

Zistite viac o tom, aké výhody prinášajú prepojené systémy osvetlenia našim zákazníkom

Ekologickosť a zodpovednosť

Inteligentné podnikanie nie je len o zisku – ide v ňom aj o ekologickosť, udržateľnosť a zodpovednosť. Ide v ňom o rovnováhu medzi dnešnými požiadavkami a zajtrajšími potrebami.

 

Naše programy udržateľnosti zohľadňujú túto myšlienku tým, že pracujú na znižovaní vplyvu našej spoločnosti na životné prostredie a súčasne sa tiež snažia zlepšovať životy ľudí – v rámci našej organizácie aj vo svete za našimi dverami.

Philips Lighting – udržateľnosť

Pridajte sa k nám

Spoločnosť Philips Lighting je známa svojimi inovatívnymi produktmi, ktoré zlepšili život miliardám ľudí. Sme hrdí na to, že vytvárame prevratné produkty a technológie, ktoré menia spôsob nášho života.

 

Pozývame vás, aby ste sa stali súčasťou tejto revolučnej cesty a aby ste nám pomohli pokračovať v premene životov ľudí.

Philips Lighting – pridajte sa k nám