eColor Reach Compact Powercore – prémiový kompaktný exteriérový svetlomet LED s dlhým dosahom a inteligentným farebným svetlom

eColor Reach Compact Powercore

eColor Reach Compact Powercore

eColor Reach Compact Powercore

 • eColor Reach Compact Powercore – prémiový kompaktný exteriérový svetlomet LED s dlhým dosahom a inteligentným farebným svetlom

  • S výkonom tisícok lúmenov a dosahom svetla stoviek stôp poskytuje skutočné diódové osvetlenie konštrukčných prvkov a objektov veľkých rozmerov v kompaktnom, úplne utesnenom telese
  • Technológia Powercore rýchlo, účinne a presne riadi výstupný výkon svietidiel priamo zo sieťového napätia
  • Vymeniteľné šošovky rozptyľujúce svetlo s uhlom 8, 13, 23, 40, 63º a asymetrickým uhlom 5 x 17º umožňujú rôzne fotometrické vyžarovania na početné použitia

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informácie o rade produktov

eColor Reach Compact Powercore predstavuje kombináciu všetkých výhod osvetlenia založeného na technológii LED v kompaktnom svietidle, ktoré je špeciálne navrhnuté pre plochy veľkých rozmerov, na ktorých sa vyžaduje vysokokvalitné červené, zelené, modré alebo jantárové svetlo, napríklad mrakodrapy, kasína, veľké exteriéry maloobchodných predajní, mosty, pylóny, verejné pamiatky a tematické atrakcie. Vďaka úrovniam svetelného výkonu a projekcie svetla, ktoré sa doteraz nepodarilo dosiahnuť v žiadnom kompaktnom svietidle diódového osvetlenia, poskytuje svietidlo eColor Reach Compact Powercore intenzívny, energeticky účinný výkon za prijateľnú cenu, čím sa otvárajú nové možnosti exteriérového osvetlenia.

Vlastnosti

Integrovaná technológia Powercore – riešenie Powercore rýchlo, účinne a presne riadi napájanie svietidiel priamo prostredníctvom sieťového napätia, čím eliminuje potrebu externého zdroja napájania. Montáž nenáročná pre zmluvnú stranu významne zjednodušuje montáž a znižuje celkové náklady na systém.
Všestranné optiky – vymeniteľné šošovky rozptyľujúce svetlo s uhlom 8, 13, 23, 40, 63º a symetrickým uhlom 5 x 17º umožňujú rôzne fotometrické vyžarovania na početné použitia vrátane bodového osvetlenia, nasvietenia stien a asymetrického obmývania stien. So šošovkami rozptyľujúcimi svetlo sa dodáva rámik a tesnenie na jednoduchú montáž používateľom.
Sýta, cenovo výhodná farba – vysokovýkonné diódy LED ponúkajú bohatú sýtu farbu za výrazne zníženú cenu za montáž, prevádzku a údržbu v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi.
Jednoduché umiestnenie svietidla – robustná montážna konzola so štíhlym profilom umožňuje flexibilné umiestnenie a otočenie svietidla okolo plného uhla 360º. Skrutky s bočným uzamykaním umožňujú spoľahlivé pripevnenie svietidla pomocou štandardného kľúča.
Univerzálny rozsah výkonu na vstupe – akceptuje univerzálny rozsah výkonu 100 – 240 V, striedavý prúd, na vstupe, čím umožňuje jednoduchú montáž bez ohľadu na umiestnenie.

Využitie

Veľké/stredne veľké fasády a konštrukčné prvky s nápismi
Súbory na prevzatie
Leaflets
Visuals
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Contact us

 

For business enquiries regarding any of our professional lighting systems.