Bezdrôtový pohybový snímač na reguláciu v priestore s plochou 20 až 25 m2. Napájaný z batérie s bežnou životnosťou 8 až 10 rokov. Aktivátor zvládne zaťaženie až 6 A a možno ho umiestniť v strope alebo na chodbe. Rad OccuSwitch Wireless vyp

OccuSwitch Wireless (bezdrôtové)

OccuSwitch Wireless (bezdrôtové)

OccuSwitch Wireless (bezdrôtové)

 • Bezdrôtový pohybový snímač na reguláciu v priestore s plochou 20 až 25 m2. Napájaný z batérie s bežnou životnosťou 8 až 10 rokov. Aktivátor zvládne zaťaženie až 6 A a možno ho umiestniť v strope alebo na chodbe. Rad OccuSwitch Wireless vyp

  • Až 30-percentná úspora energie
  • Ponúka ľahko používateľné riešenie najmä pre existujúce neelektronické (EM) systémy osvetlenia
  • Bezdrôtový snímač možno používať v ľubovoľnom stropnom a káblovom systéme

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informácie o rade produktov

A wide range of wireless sensors with movement detection to control an area of 20-25 m2. Battery-operated, with a typical lifetime of 8-10 years. The actuator can switch any load up to 6 A and can be located in the ceiling or corridor. OccuSwitch Wireless will switch the lights off in a room or area when it is vacated and so save up to 30% on electricity. A detachable mains wiring connector enables easy installation. Separate Wieland and CEE cables are available for even easier, faster and trouble-free installation. Up to 10 sensors and/or actuators can be combined in one parallel network. The maximum distance between the sensor and actuator is 10 meters (depending on the application). With the extended scope of OccuSwitch Wireless functionality (increased number of sensors and interoperable with wireless ActiLume range), all wireless devices should be from the same version (LRM/LRA/LLC XXXX/10 or higher).

Vlastnosti

Ak sa krátko po vypnutí svetiel zistí pohyb, inteligentný časovač predĺži čas oneskorenia o 5 % za predpokladu, že sa oblasť naďalej používa, ale vyskytuje sa v nej veľmi malý pohyb.
Snímač má snímateľné tienidlo, pomocou ktorého možno odtieniť niektoré oblasti, napríklad chodby, v blízkosti oblasti, v ktorej sa používa zariadenie OccuSwitch Wireless.
Montáž aktivátora zariadenia OccuSwitch Wireless ponúka značnú voľnosť z hľadiska výberu miesta, aby sa minimalizovali náklady na inštaláciu a čas inštalácie.

Využitie

Rad OccuSwitch Wireless je určený na používanie vo veľkoplošných kanceláriách, školách a pod. vrátane toaliet, skladovacích miestností atď.
Snímač je optimalizovaný pre montážnu výšku 2,5 až 4 metrov, verzia chodba, kúty a nástenné senzory pre výšku 2,1 až 2,5 metrov.
  • Spravujte svoje projekty pomocou nástroja MyProjects
   Pomocou nástroja MyProjects môžete vytvárať, ukladať, spravovať a zdieľať položky a projekty s kolegami a členmi tímu.

Contact us

 

For business enquiries regarding any of our professional lighting systems.