ActiLume Wireless

  • Maximálna flexibilita bez dodatočných nákladov na káble, voľné podlahové svietidlá možno použiť na vytvorenie riadeného systému osvetlenia.
  • Rôzne snímače možno použiť na generovanie maximálnej úspory elektrickej energie pomocou stmievania svetla, keď osoba opustí pracovný priestor. Svetlo sa zhasne úplne, až keď priestor opustia všetky osoby.
  • Diaľkové ovládanie možno použiť na manuálne potlačenie systému a uloženie a načítanie troch scén.
  • Ponúka energeticky úsporné riešenia s jednoduchou inštaláciou.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informácie o rade produktov

Systém ActiLume Wireless 1–10 V môže pracovať spolu so zariadeniami OccuSwitch Wireless.Bezdrôtové svietidlá so systémom ActiLume Wireless 1–10 V zdieľajú informácie o prítomnosti osôb a vypnú sa, keď žiadny zo snímačov nezistí prítomnosť osôb.Snímač ActiLume 1–10 V ponúka pre pripojené bezdrôtové Switch Boxy úsporu pri dennom svetle. Táto regulácia podľa denného svetla sa nezdieľa prostredníctvom bezdrôtovej siete.V rámci bezdrôtovej siete je možné vytvoriť rôzne zóny pomocou bezdrôtových zariadení. V týchto zónach možno vytvárať motívy a tie možno potom opäť načítať pomocou bezdrôtového diaľkového ovládania.

Vlastnosti

Vďaka systému ActiLume Wireless 1–10 V možno jednoducho prepojiť podlahové a závesné svietidlá a vytvoriť jeden systém bez akýchkoľvek nákladných káblových riešení či straty flexibility, ktorá bude potrebná neskôr.
Bezdrôtová sieť je založená na štandarde ZigBee. Štandard ZigBee predstavuje robustnú, zabezpečenú a hustú sieť, ktorá podporuje komunikáciu s nízkou rýchlosťou údajov, čím zabezpečuje dlhú životnosť batérie v zariadeniach fungujúcich na batériu.
Časom možno sieť rozšíriť tak, aby zahŕňala aj ďalšie zariadenia skupiny OccuSwitch Wireless (OSW). OccuSwitch Wireless pozostáva z aktivátora OSW a skupiny snímačov.
V bezdrôtovej sieti možno prepojiť až 16 bezdrôtových zariadení.
Stále sa uplatňujú funkcie snímača ActiLume 1–10 V: nastavenie snímania svetla v rozsahu 1/3 až 3, prispôsobený čas oneskorenia v rozmedzí 1 až 30 minút, aktivácia 100-hodinového zahorovania zdrojov.
Individuálne potlačenie pomocou osobného ovládania použitím dotykovej funkcie a funkcie stmievania na SwitchBox-e alebo pomocou bezdrôtového diaľkového ovládania prostredníctvom rôznych zariadení v rámci siete.

Využitie

Systém ActiLume Wireless je určený pre rôzne interiérové aplikácie.
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Contact us

 

For business enquiries regarding any of our professional lighting systems.