Popis produktu

ActiLume DALI

 • Name

Príslušenstvo

  Informácie o rade produktov

  Ovládací prvok Philips ActiLume pozostáva z malého, ľahkého snímača a ovládača, ktorý sa jednoducho integruje do svietidiel.ActiLume je naozaj riešením typu „ plug & play“ pre veľkoplošné (až 11 svietidiel) alebo samostatné kancelárie (napríklad 4 svietidlá).Používa sa v koncepcii riadaceho (master) a pridruženého (slave) svietidla, ľahko sa používa aj inštaluje.K dispozícii sú brožúry pre konkrétne aplikácie, ktoré pomáhajú určiť a používať systém optimálnym spôsobom.Je možné nastavenie a uvedenie do prevádzky pre všetky aplikačné režimy. Pomocou tejto metódy možno meniť funkcie bezzásahu do elektrickej inštalácie.

  Benefits

  ActiLume je riadiaci systém osvetlenia typu „plug & play“, ktorý v dôsledku využívania denného svetla a automatického spínania šetrí energiu. Systém je podporovaný pomocou jednoduchých, špecializovaných aplikačných a inštalačných hárkov.
  Systém ActiLume pozostáva z troch moderných miniatúrnych snímačov, ktoré dopĺňa ovládač obsahujúci niekoľko vopred naprogramovaných režimov.
  Dva najčastejšie používané režimy − samostatné alebo veľkoplošné kancelárie − možno vybrať jednoduchým stlačením servisného tlačidla.

  Vlastnosti

  Philips ActiLume je riadiaci systém osvetlenia založený na technológii DALI a navrhnutý na dosahovanie maximálneho komfortu a úspory energie až do výšky 75 % (v plne automatickom režime a pri používaní v kombinácii s dotykovými ovládačmi Philips HF-Regulator EII a predradníkmi DALI). Vďaka tomu možno dosiahnuť rýchlu návratnosť investícií.
  Snímač svetla je citlivý na viditeľné žiarenie (vnímané ľudským okom), vďaka čomu zabezpečuje automatickú úsporu s využitím regulácie podľa denného svetla bez akéhokoľvek vizuálneho nepohodlia pre používateľa.
  Pohybový snímač je veľmi citlivý na pohyb ľudí a v kombinácii s premlkou osvetlenia je optimálnou funkciou v kancelárskom prostredí.
  Poloautomatické riešenia možno vytvoriť pripojením sieťového vratného spínača k ovládaču alebo používaním infračerveného diaľkového ovládača. Týmto spôsobom možno manuálne potlačiť príslušné nastavenia podľa osobných požiadaviek.
  Okrem toho systém ActiLume umožňuje vybrať špecifické režimy, ktoré boli špeciálne vyvinuté v súlade s novou legislatívou, čím systému dodávajú veľkú univerzálnosť. Tieto režimy možno vyvolať pomocou nástroja na výber jednoduchých režimov IRT8098/00.
  Nastavenie konkrétnej aplikácie možno jednoducho zmeniť výberom iného režimu pomocou nástroja na výber rozšírených režimov IRT8099/20.
  Systém môže riadiť maximálne 34 predradníkov a možno ho rozšíriť najviac o dva ďalšie snímače pohybu (typ prídavného snímača LRM8118/00 alebo LRM8119). Pre každý ďalší snímač pohybu sa maximálny počet predradníkov znižuje o 1.
  Výrobné nastavenie intenzity osvetlenia je 600 luxov s faktorom odrazu 0,3.

  Využitie

  Systém ActiLume je navrhnutý pre akékoľvek administratívne priestory od veľkoplošných po samostatné kancelárie, haly alebo toalety a od chodieb po malé zasadacie miestnosti.
  Ponúka špecifické režimy komfortného osvetlenia napríklad pre školy, svetelné rady a koncepcie s priamym alebo nepriamym osvetlením.
  Súbory na prevzatie
  Leaflets
  Visuals
  • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
    
  • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
    
  • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
    
  Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

  Cannot find what you're looking for?
  Perhaps one of these links might help

  Contact us   
  Distributor or partner finder