Popis produktu

ActiLume DALI

ActiLume DALI

 • Popis produktu

  • ActiLume je riadiaci systém osvetlenia typu „plug & play“, ktorý v dôsledku využívania denného svetla a automatického spínania šetrí energiu. Systém je podporovaný pomocou jednoduchých, špecializovaných aplikačných a inštalačných hárkov.
  • Systém ActiLume pozostáva z troch moderných miniatúrnych snímačov, ktoré dopĺňa ovládač obsahujúci niekoľko vopred naprogramovaných režimov.
  • Dva najčastejšie používané režimy − samostatné alebo veľkoplošné kancelárie − možno vybrať jednoduchým stlačením servisného tlačidla.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informácie o rade produktov

Ovládací prvok Philips ActiLume pozostáva z malého, ľahkého snímača a ovládača, ktorý sa jednoducho integruje do svietidiel.ActiLume je naozaj riešením typu „ plug & play“ pre veľkoplošné (až 11 svietidiel) alebo samostatné kancelárie (napríklad 4 svietidlá).Používa sa v koncepcii riadaceho (master) a pridruženého (slave) svietidla, ľahko sa používa aj inštaluje.K dispozícii sú brožúry pre konkrétne aplikácie, ktoré pomáhajú určiť a používať systém optimálnym spôsobom.Je možné nastavenie a uvedenie do prevádzky pre všetky aplikačné režimy. Pomocou tejto metódy možno meniť funkcie bezzásahu do elektrickej inštalácie.

Vlastnosti

Philips ActiLume je riadiaci systém osvetlenia založený na technológii DALI a navrhnutý na dosahovanie maximálneho komfortu a úspory energie až do výšky 75 % (v plne automatickom režime a pri používaní v kombinácii s dotykovými ovládačmi Philips HF-Regulator EII a predradníkmi DALI). Vďaka tomu možno dosiahnuť rýchlu návratnosť investícií.
Snímač svetla je citlivý na viditeľné žiarenie (vnímané ľudským okom), vďaka čomu zabezpečuje automatickú úsporu s využitím regulácie podľa denného svetla bez akéhokoľvek vizuálneho nepohodlia pre používateľa.
Pohybový snímač je veľmi citlivý na pohyb ľudí a v kombinácii s premlkou osvetlenia je optimálnou funkciou v kancelárskom prostredí.
Poloautomatické riešenia možno vytvoriť pripojením sieťového vratného spínača k ovládaču alebo používaním infračerveného diaľkového ovládača. Týmto spôsobom možno manuálne potlačiť príslušné nastavenia podľa osobných požiadaviek.
Okrem toho systém ActiLume umožňuje vybrať špecifické režimy, ktoré boli špeciálne vyvinuté v súlade s novou legislatívou, čím systému dodávajú veľkú univerzálnosť. Tieto režimy možno vyvolať pomocou nástroja na výber jednoduchých režimov IRT8098/00.
Nastavenie konkrétnej aplikácie možno jednoducho zmeniť výberom iného režimu pomocou nástroja na výber rozšírených režimov IRT8099/20.
Systém môže riadiť maximálne 34 predradníkov a možno ho rozšíriť najviac o dva ďalšie snímače pohybu (typ prídavného snímača LRM8118/00 alebo LRM8119). Pre každý ďalší snímač pohybu sa maximálny počet predradníkov znižuje o 1.
Výrobné nastavenie intenzity osvetlenia je 600 luxov s faktorom odrazu 0,3.

Využitie

Systém ActiLume je navrhnutý pre akékoľvek administratívne priestory od veľkoplošných po samostatné kancelárie, haly alebo toalety a od chodieb po malé zasadacie miestnosti.
Ponúka špecifické režimy komfortného osvetlenia napríklad pre školy, svetelné rady a koncepcie s priamym alebo nepriamym osvetlením.
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Contact us

 

For business enquiries regarding any of our professional lighting systems.