Ďalšie značky od

 • Produkt
 • IES
 • Leaflet

Sort by:

   Informácie o rade produktov

   Ovládací prvok Philips ActiLume pozostáva z malého, ľahkého snímača a ovládača, ktorý sa jednoducho integruje do svietidiel.ActiLume je naozaj riešením typu „ plug & play“ pre veľkoplošné (až 11 svietidiel) alebo samostatné kancelárie (napríklad 4 svietidlá).Používa sa v koncepcii riadaceho (master) a pridruženého (slave) svietidla, ľahko sa používa aj inštaluje.K dispozícii sú brožúry pre konkrétne aplikácie, ktoré pomáhajú určiť a používať systém optimálnym spôsobom.Je možné nastavenie a uvedenie do prevádzky pre všetky aplikačné režimy. Pomocou tejto metódy možno meniť funkcie bezzásahu do elektrickej inštalácie.

   Benefits

   ActiLume je riadiaci systém osvetlenia typu „plug & play“, ktorý v dôsledku využívania denného svetla a automatického spínania šetrí energiu. Systém je podporovaný pomocou jednoduchých, špecializovaných aplikačných a inštalačných hárkov.
   Systém ActiLume pozostáva z troch moderných miniatúrnych snímačov, ktoré dopĺňa ovládač obsahujúci niekoľko vopred naprogramovaných režimov.
   Dva najčastejšie používané režimy − samostatné alebo veľkoplošné kancelárie − možno vybrať jednoduchým stlačením servisného tlačidla.

   Vlastnosti

   Philips ActiLume je riadiaci systém osvetlenia založený na technológii DALI a navrhnutý na dosahovanie maximálneho komfortu a úspory energie až do výšky 75 % (v plne automatickom režime a pri používaní v kombinácii s dotykovými ovládačmi Philips HF-Regulator EII a predradníkmi DALI). Vďaka tomu možno dosiahnuť rýchlu návratnosť investícií.
   Snímač svetla je citlivý na viditeľné žiarenie (vnímané ľudským okom), vďaka čomu zabezpečuje automatickú úsporu s využitím regulácie podľa denného svetla bez akéhokoľvek vizuálneho nepohodlia pre používateľa.
   Pohybový snímač je veľmi citlivý na pohyb ľudí a v kombinácii s premlkou osvetlenia je optimálnou funkciou v kancelárskom prostredí.
   Poloautomatické riešenia možno vytvoriť pripojením sieťového vratného spínača k ovládaču alebo používaním infračerveného diaľkového ovládača. Týmto spôsobom možno manuálne potlačiť príslušné nastavenia podľa osobných požiadaviek.
   Okrem toho systém ActiLume umožňuje vybrať špecifické režimy, ktoré boli špeciálne vyvinuté v súlade s novou legislatívou, čím systému dodávajú veľkú univerzálnosť. Tieto režimy možno vyvolať pomocou nástroja na výber jednoduchých režimov IRT8098/00.
   Nastavenie konkrétnej aplikácie možno jednoducho zmeniť výberom iného režimu pomocou nástroja na výber rozšírených režimov IRT8099/20.
   Systém môže riadiť maximálne 34 predradníkov a možno ho rozšíriť najviac o dva ďalšie snímače pohybu (typ prídavného snímača LRM8118/00 alebo LRM8119). Pre každý ďalší snímač pohybu sa maximálny počet predradníkov znižuje o 1.
   Výrobné nastavenie intenzity osvetlenia je 600 luxov s faktorom odrazu 0,3.

   Využitie

   Systém ActiLume je navrhnutý pre akékoľvek administratívne priestory od veľkoplošných po samostatné kancelárie, haly alebo toalety a od chodieb po malé zasadacie miestnosti.
   Ponúka špecifické režimy komfortného osvetlenia napríklad pre školy, svetelné rady a koncepcie s priamym alebo nepriamym osvetlením.
   Súbory na prevzatie
   Leaflets
   Vizuálne prvky
   • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
     
   • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
     
   • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
     
   Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

   Cannot find what you're looking for?
   Perhaps one of these links might help