Dokonalé zapojenie

InteGrade LED fixtures NB

InteGrade LED fixtures NB

InteGrade LED fixtures NB

 • Dokonalé zapojenie

  LED
  • Plynulé a jednotné lineárne osvetlenie svetlometmi vo výkladných skriniach
  • Estetická integrácia LED osvetlenia s možnosťou montáže na veľmi malých stĺpikoch
  • Mimoriadne celkové náklady na vlastníctvo a atraktívna doba návratnosti investícií

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informácie o rade produktov

Systémy InteGrade LED NB umožňujú jednoduché riešenie osvetlenia v úzkych priestoroch v chladiacich boxoch s dverami. Vďaka úzkemu vyžarovaniu v kombinácii s mimoriadne malými rozmermi je tento systém vhodný pre integráciu do dverí chladiacich boxov, kde sú obyčajne priestorovo obmedzené možnosti pre inštaláciu osvetľovacích telies väčších rozmerov. Jedinečný optický systém nasmeruje svetlo presne tam, kde potrebujete, pričom dochádza k optimálnemu využitiu svetla aj energie. Naše svetelné zdroje LED sa vyznačujú minimálnym spádom svetelného výkonu a odchýlkou farby, takže svetlo zostáva nezmenené počas celej dlhej doby ich životnosti. InteGrade LED je ideálne riešenie pre vysokokvalitné osvetlenie bez blikania alebo farebných nerovnomerností. Svietidlo pozostáva z profilu so systémami LED a vnútorných poistiek. Montážne príslušenstvo, káble a napájač LED sa dodávajú samostatne.

Vlastnosti

Úspory energie až do 55 % (102 W v porovnaní s 224 W pre systém TL5 28/35 W v 3,75 m skrinke)
Špecifické exteriérové napájače LED Xitanium na zaistenie spoľahlivej prevádzky.
Svietidlá majú štandardné rozmery, takže vyhovujú bežne používaným stĺpikom a skrinkám
Svietidlo InteGrade LED CTR (Center) vyžaruje svetlo v dvoch smeroch, vďaka čomu je ideálnym riešením pre stredové stĺpiky. Svietidlo InteGrade LED SD (Side) vyžaruje svetlo v jednom smere (z bočnej strany skrinky)

Systém

Systém InteGrade LED NB je navrhnutý a dodávaný ako celok, pretože veríme, že správny systém zohráva kľúčovú rolu v jeho účinnom fungovaní a tiež uľahčuje aplikáciu v danom projekte.

Využitie

Chladiace boxy s dverami
Vertikálne a horizontálne lineárne osvetlenie, namontované na veľmi malých stĺpikoch dverí chladiacich boxov a na mraziarenských boxoch
Úzke vyžarovanie svetla je tiež vhodné pre aplikácie, ako osvetlenie vitrín v obchodných domoch, obchodoch, knižniciach a múzeách. Keďže rozmerové parametre týchto aplikácií sú často veľmi odlišné, môžete zvážiť použitie systému InteGrade LED NB – pomocou ktorého možno splniť rôzne dĺžkové požiadavky.
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Contact us

 

For business enquiries regarding any of our professional lighting systems.