LuxSpace Accent Fresh Food – oživuje váš tovar

LuxSpace Accent Fresh Food

LuxSpace Accent Fresh Food

LuxSpace Accent Fresh Food

 • LuxSpace Accent Fresh Food – oživuje váš tovar

  LED
  • Fresh Food Champagne ponúka nádherné teplé osvetlenie, ktoré zároveň zvýrazňuje farbu ovocia, zeleniny, syrov a chleba.
  • Fresh Food Meat ponúka osvetlenie v chladnejšom prirodzenom odtieni, vhodné hlavne pre nasvetlenie s dôrazom na zvýraznenie červenosti mäsa.
  • Fresh Food Rose vytvára teplé prostredie so zvýraznením červenej farby mäsa a spomalením blednutia krájaných alebo mletých mäsových produktov

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informácie o rade produktov

Maloobchodníci čoraz intenzívnejšie zápasia s rastúcimi cenami energie. Zároveň však musia zachovať vysokú kvalitu osvetlenia, aby upútali pozornosť zákazníkov a pritom dosiahli flexibilitu architektonickej integrácie. Maloobchodné potravinárske predajne vyžadujú vynikajúce svetelné zdroje, ktoré osvetľujú pulty s čerstvými potravinami tak, aby vyzerali čo najčerstvejšie a najpríťažlivejšie a zároveň vytvárali atraktívnu a vľúdnu svetelnú atmosféru. V priestoroch, kde sa uprednostňuje prostredie s teplým svetom je dokonalým riešením LED osvetlenie pre ovocie, zeleninu, syry, chlieb a pečivo Fresh Food Champagne. Fresh Food Rose s teplým svetlom je ideálnym riešením pre pulty s mäsom, keďže zvýrazňuje červenosť mäsa a zároveň spomaľuje blednutie mletého mäsa. Keď sa uprednostňuje prostredie s jasnejším alebo prirodzenejším svetlom - pre ovocie, zeleninu, syry, chlieb a pečivo sa odporúča svetlo Fresh Food Authentic White. Fresh Food Meat vytvára najlepšie nastavenie svetla na zvýraznenie mäsa v chladnejšom prostredí.

Vlastnosti

Vysoký index podania farieb
Špeciálne spektrá prispôsobené konkrétnym požiadavkám pultov s čerstvými potravinami
Stmievanie DALI na nastavenie intenzity svetla presne na požadovanú úroveň

Využitie

Mäsiarstvá a pulty s mäsovými výrobkami v obchodných domoch
Pekárne a pulty s chlebom v obchodných domoch
Obchody s ovocím a zeleninou na pultoch obchodných domov
Súbory na prevzatie
Leaflets
Visuals
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Contact us

 

For business enquiries regarding any of our professional lighting systems.