Stmievanie – ďalší krok smerom k úspore energie

HF-Regulator Intelligent Touch DALI for TL5

HF-Regulator Intelligent Touch DALI for TL5

HF-Regulator Intelligent Touch DALI for TL5

 • Stmievanie – ďalší krok smerom k úspore energie

  • Veľmi nízka strata v pohotovostnom režime, riadené clonenie pri stmievaní nad 80 %, hybridné riadenie stmievania (riadenie prúdu na úrovni 100 % a riadenie napájania na úrovni 1 %) v kombinácii so žiarovkou MASTER TL5 Eco – energeticky najúčinnejšie riešenie.
  • Vysokofrekvenčná prevádzka zvyšuje kvalitu svetla a predlžuje životnosť zdroja.
  • V súlade s európskymi a ázijskými normami a vhodné do systémov núdzového osvetlenia.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informácie o rade produktov

Tento inteligentný vysokofrekvenčný elektronický stmievateľný predradník pre žiarivky s DALI ovládaním alebo pomocou dotykového tlačidla. Spĺňa požiadavky A1 BAT a tak v predstihu zodpovedá nadchádzajúcej legislatíve. Pomocou špeciálneho príkazu možno načítať sieťovú spotrebu systému a pomocou ďalšieho príkazu možno zistiť príkon pripojených svetelných zdrojov. V kombinácii s ovládaním možno dosiahnuť ďalšiu úsporu energie.

Vlastnosti

Predradník HF-R Intelligent rozpozná typ pripojenej žiarivky (T5 HE, HO, ECO, TL-D,PL-L) a podľa toho zvolí jeho napájanie.
Programovaný štart: štart bez blikania < 1,0 sekundy, prevádzka bez vytvárania pruhov a bez stroboskopického efektu. Predhriatie elektród žiarivky umožňuje zapínať a vypínať svetelné zdroje bez zníženia ich životnosti.
Inteligentné napájanie zaručuje stabilné osvetlenie, ktoré nie je ovplyvnené výkyvmi v sieti, a stmievanie v rozsahu 1 až 100 %.
V prípade výpadku žiarivky sa do 5 sekúnd preruší obvod (bezpečnostné prerušenie) a po jej výmene sa predradník automaticky vynuluje.
Programovateľné pre inteligentné funkcie prostredníctvom Philips MultiOne: režim Corridor, režim prevádzky pri núdzovom osvetlení pri napájaní jednosmerným prúdom, čas zápalu.

Systém

Inteligentný ovládač HF-R rozpozná typ pripojeného svetelného zdroja a podľa toho ho napája
Veľmi nízka spotreba energie v pohotovostnom režime (0,25 W)
HF-Ri TD v kombinácii so zdrojom MASTER TL5 Eco – energeticky najúčinnejší systém na trhu

Využitie

Interiérové, všeobecné a pracovné osvetlenie v kombinácii s riadením osvetlenia (ovládanie používateľom, prepojenie s denným svetlom alebo snímačom pohybu)
Súbory na prevzatie
Leaflets
Visuals
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Contact us

 

For business enquiries regarding any of our professional lighting systems.